Volvo Car Group esitleb Genfi autonäitusel Concept Estate”i ideeautot

Volvo Car Group esitleb Genfi autonäitusel kolmest ideeautost koosneva seeria viimast mudelit Concept Estate, mis kannab edasi kahe esimese ideeauto paljuimetletud välisdisaini keelt, ent paljastab esmakordselt Volvo uute mudelite interjööri ja funktsionaalsuse.

Volvo Concept Estate”i sisedisain püüab pilku oma lihtsusega. Kõik traditsioonilised nupud ja juhtseadised on asendatud keskkonsoolile paigutatud suure puutetundliku ekraaniga juhtpaneeliga, mis meenutab suurt tahvelarvutit. Selline interjöör on kahtlemata 21. sajandi vääriline!

?Meie eesmärk oli paigutada juhtseadised ja teave nii, et need on täielikult intuitiivsed ja kasutajasõbralikud. Kõik on just seal, kus te arvate, et need on. Tänu sellele kulgeb sõit nauditavamalt, tõhusamalt ja ohutumalt,” ütles Volvo Car Groupi vanemasepresident disainialal Thomas Ingenlath.

Madal kapott, sire siluett ja klaasist katus annavad kõik oma panuse, et luua dünaamiline, ent samas võimekas kolmeukseline sportuniversaal. Sügava tumepruuni pirnipuuvärvi ja erksate viie kodaraga 21-tolliste velgede kontrast loob nüüdisaegse ja laheda aura.

Sarnaselt hiljuti autonäitustel esitletud uute ideeautodega Concept Coupé ja Concept XC Coupé, iseloomustab ka Volvo Concept XC Estate”i esiosa kujundust kapoti uus topograafia ja ?ujuv” esivõre, mille servadesse paigutatud sõidutuledes kasutatakse uusi T-kujulisi päevasõidutulesid. Ka tagatule signatuurid on Volvo Carsi uut disainisuunda iseloomustavad elemendid.

Allikas: Volvo

Mobile24 OÜ ametlikud partnerid on: