Küpsised

Mis on küpsised ja kuidas need toimivad?

Küpsised on väiksemahulised tekstifailid, mis salvestatakse Mobile24 OÜ (edaspidi „meie“) veebilehte külastades veebilehitseja poolt Sinu arvutisse või teise seadmesse. Eesmärgiks on Sinu veebilehe külastuse kogemust parandada, hinnata sisu kasutamist ja toetada enda teenuste turundamist. Küpsised on olulised meie veebiteenuste lihtsamaks ja mugavamaks muutmisel, meie veebilehe kasutatavuse jälgimiseks ning Sulle parema teenuse pakkumiseks.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Seansiküpsised -  kasutatakse iga kord, kui meie veebilehte külastad ja kustutatakse automaatselt pärast brauseri sulgemist.

Püsiküpsised - jäävad kasutaja seadmesse alles ka pärast veebilehe sulgemist. Püsivatel küpsistel on erinev aegumisperiood, mõned neist jäävad kasutaja seadmesse mõneks päevaks, kuudeks või isegi aastateks. Püsivaid küpsiseid kasutatakse näiteks kasutaja eelistuste meelde jätmiseks

Kolmandate osapoolte küpsised - kasutavad meie partnerite veebilehed, mis on meie lehele manustatud või millele lingime. Nende küpsiste tekkimist me ei kontrolli, seega soovitame Sul uurida kolmandate osapoolte lehtedelt, kuidas neid küpsiseid hallata. Kolmandate osapoolte küpsised võivad olla nii seansi kui ka püsiküpsised.

Levinumad kolmanda osapoole küpsised:

Küpsiseid kasutatakse järgmistel eesmärkidel:

  • kasutusharjumuste ja statistiliste andmete kogumiseks
  • kasutaja eelistuste ja seadistuste meelde jätmiseks
  • kasutaja vajadustele sobivamate pakkumiste ja turundusteadete esitamiseks
  • veebilehe arendamiseks vajaliku teabe kogumiseks
  • muuta Mobile24 OÜ pakkumisi ja turundusteateid sinu soovidele vastavaks
  • planeerida veebilehe parandusi ja arendusi
  • veebilehe sisu sotsiaalmeedias hõlpsamini jagada (Facebook, Instagram, Youtube)

Küpsistega nõustumine

Meie veebilehe kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud.

Küpsiste blokeerimine

Kui keeldud küpsistest, saad need veebilehitseja turvaseadete alt välja lülitada. Kuid kui sa seda teed, võib juhtuda, et teatud teenuseid ja võimalusi ei saa kasutada.

Rohkem infot selle kohta, kuidas küpsiste haldamist korraldada, võib enamiku kõige populaarsemate veebilehitsejate jaoks leida siit:
Chrome
Firefox
Internet Explorer
Safari
iOS

Küpsiste kohta saab rohkem teavet veebilehelt: http://www.allaboutcookies.org/

Mobile24 OÜ ametlikud partnerid on: