Mercedes avalikustas uue E-klassi interjööri

Mercedes avalikustas täna esimesed ametlikud fotod uue põlvkonna E-klassi sedaani interjöörist, piltide põhjal otsustades on tegu S-klassil kasutatud lahenduste edasiarendustega.

See aga tähendab, et autol võetakse nüüd kasutusele digitaalne näidikutepaneel, mis asendab senist analoognäidikutega lahendust. Analoognäidikuid siiski täielikult ei unustata: need võetakse kasutusele E-klassi baasversioonis Avantgarde.

Lisaks on auto roolil nüüd kaks puutetundlikku ala, mis võimaldavad juhtida erinevaid seadmeid ilma käsi roolilt võtmata.

Näidikuteploki ekraanile kuvatavat info hulka ja sisu saab auto juht ise muuta, lisaks on virtuaalsetel näidikutel kolm disaini: Classic, Sport ja Progressive.

Üldmuljelt on E-klassi armatuurlaud väga sarnane S-klassi armatuurile, samuti on sarnane kahe auto mugavusvarustus. Nii leiab E-klassist soovi korral eest massaažiga esiistmed ja soojendusega käetoed. Lisaks saab interjööri mugavusvalgusele sobiva värvivarjundi valida 64 erineva tooni seast.

Melomaane rõõmustab tõenäoliselt aga 23 kõlariga Burmeisteri helisüsteem.

Suurt rõhku on pandud ka interjööris kasutatavate materjalide kvaliteedi tõstmisele, nende kvaliteet on väga lähedal S-klassile pakutavale.

Oma debüüdi teeb uus E-klass jaanuaris Detroidi autonäitusel, siis selgub ka, mis see luksus maksma hakkab. Müügile jõuab uus E-klass eeloleval suvel.

Allikas: Auto24

Mobile24 OÜ ametlikud partnerid on: