Bentley peibutab uuendatud maasturiga

Bentley avalikustas täna esimese peibutuspildi oma uuest maasturist, foto annab aimu 2012. aastal Genfi autonäitusel ideeautona tutvustatud sõiduki muudetud disainist, kirjutab Automotive News Europe.

Kuigi fotol on näha ainult auto esiosa, on sellegi puhul märgata radikaalne erinevus Genfis näidatud ideeautost ning selge sarnasus teiste Bentley luksusautodega.

Lisaks on muutunud auto külgede, tagaosa ja katuse disain, nii et uuenenud SUV ei sarnane praktiliselt oma ideeautost eelkäijale.

Põhjalik disainisuuna muutus võeti ette pärast seda, kui näitusekülastajad ja potentsiaalsed kliendid pidasid Genfis näidatud autot koledaks ja Bentley stiiliga mittesobivaks.Hoolimata sellest, et ettevõte pole uue auto disaini veel ametlikult näidanud, on maasturile juba olemas 2000 tellimust.

Plaanide kohaselt on Bentley maastur praegu turul olevatest kõige luksuslikum ja kõige võimsam. See tähendab muuhulgas ka 12-silindriliste mootorite kasutamist, nende tootmine koondub aasta lõpuks just Bentley tehastesse Inglismaal.

Müügile võiks Bentley luksusmaastur jõuda 2016. aastal, aastas loodetakse toota kuni 3500 maasturit.

Sõiduki baashind on kõrgemal 160 000 eurost. Bentley maasturi peamisteks turgudeks on plaanitud USA, Hiina ja Inglismaa.

Allikas: Auto24

Mobile24 OÜ ametlikud partnerid on: